Hurá, do školy!

Začiatok školského roku sa pomaly blíži. Už ste začali pripravovať vašich školákov na nový školský rok? Kúpili ste deťom učebné pomôcky, prezuvky, oblečenie? 

V auguste nastáva čas, keď si deti musia opäť zvyknúť na školský režim. Prispôsobte deťom pomaly denný režim, aby si deti zvykli skoro ráno vstať a dostávať sa do postele približne v čase, kedy chodia spávať počas školského roka. 

Ak posielate do školy prváčika, je príprava náročnejšia ako u starších detí. Nástupom do školy príprava nekončí, ale naopak všetko začína. Stať sa prváčikov je dôležitá udalosť v živote dieťaťa.

Po nástupe do školy sa toho pre dieťa veľa zmení: školský režim, nové prostredie, nový kolektív, vyučovacie hodiny, domáca úloha.

V prvý školský deň podporujte svojho prváčika vhodným darčekom, ktorý dieťaťu pomôže uľahčiť adaptačný proces na začiatku školského roka. Môže to byť nový plyšák.

Plyšová hračka spôsobuje psychologické uvoľnenie žiaka. Keď dieťa hladká alebo sa s ňou rozpráva, tým aká je jemná a mäkká pomáha uvoľňovať stres dieťaťa. Často používajú deti tieto hračky ako talizmany, berú so sebou do školy, na súťaže, počas cestovania. V tomto prípade mu hračka pripomína domov a rodinu.

Vyberte darček, ktorý bude baviť aj vášho malého predškoláčka, aj dieťa v mladšom školskom veku, lebo školáci sa chcú niečím blysnúť pred kamarátmi.

Deti budú mať určite radosť aj z nových hračiek. Naše lesné zvieratá potešia ako chlapcov, tak aj dievčatá, pretože majú na sebe najštýlovejšie oblečenie, vyzerajú ako moderné deti. Rýchlo sa spolu skamarátia a stanú sa nerozlučnými kamarátmi.

Lesn zvierat_kola  1jpg

 

Lesn zvierat_kola 3 jpg

Lesn zvierat_kola jpg

Spravte z nového školského roka udalosť, darujte radosť svojím blízkym!

 NEVÁHAJTE A OBJEDNÁVAJTE https://budidar.sk

 Pri kúpe nad 40 eur poštovné zdarma.